Interneto Domeno Pasirinkimas

Rinkdamiesi žiniatinklio domeną turėtumėte atsižvelgti į keletą veiksnių. Jei planuojate kurti fotografijos tinklaraštį, domeno pavadinimas shutter.photography gali būti geras pasirinkimas. Bet jei planuojate pradėti verslą, parduodantį meno spaudinius, galbūt norėsite apsvarstyti kitą variantą. Tai gali atrodyti smagiai ir unikaliai, tačiau atminkite, kad pirmasis įspūdis yra svarbus. Be to, lengva pasakyti puikų domeną, kuris paskatins daugiau lankytojų apsilankyti jūsų svetainėje.

Pirmiausia pabandykite galvoti apie trumpą, prasmingą ir unikalų domeno pavadinimą. Taip pat galite naudoti trumpą ir patrauklų žodį, tačiau venkite ilgų, įprastų žodžių. Daugelis žmonių rekomenduoja tai trumpai ir paprastai, o daugelis siūlo naudoti dešimt ar mažiau simbolių. Turėtumėte žinoti, kad daugelis populiarių domenų vardų jau yra užregistruoti, o tai reiškia, kad jums bus sunkiau juos rasti. Be to, jei neturite laiko ieškoti tobulo vardo, galite paprašyti draugų ir šeimos narių pasiūlymų.

Norėdami pasirinkti žiniatinklio domeną, pirmiausia sudarykite dešimties galimų vardų sąrašą. Paprastai pirmus tris vardus pasirinkti nesunku, o antruosius penkis – sudėtingiau. Paskutiniųjų penkių atveju turėtumėte apsvarstyti geriausią vardą. Tada paprašykite draugų ir šeimos narių idėjų. Geriausias vardas visada bus tas, dėl kurio jūsų svetainė bus įsimintina. Tada laikas užregistruoti savo domeną. Yra keletas priežasčių, kodėl turėtumėte pasirinkti konkretų savo svetainės pavadinimą.

Vardo pasirinkimas yra labai asmeniškas sprendimas. Turite būti tikri, kad tai aktualu jūsų įmonei. Nors galite pasirinkti bendrinį savo svetainės pavadinimą, įsimintinas prekės pavadinimas yra svarbiausias veiksnys. Jei jūsų įmonė ar svetainė veikia internete, geras domenas pritrauks naujų klientų. O domeno vardas yra puikus būdas pritraukti daugiau srauto. Jei nesate tikri dėl pavadinimo pasirinkimo, visada galite paprašyti draugų, kad padėtų jums pasirinkti vardą.

Prieš registruodami domeną, įsitikinkite, kad žinote, kaip naudoti domeno plėtinius. Šie plėtiniai gali būti naudingi renkantis svetainės aukščiausio lygio domeną. Jei jūsų įmonė veikia internete, pasirinkus tinkamą plėtinį jūsų svetainę bus lengva rasti. Perkant domeną, labai svarbu pasirinkti tokį domeno pavadinimą, kurį būtų lengva įsiminti lankytojams ir paieškos sistemoms. Geriausias domeno vardas bus tas, dėl kurio jūsų svetainė išsiskirs.

Domeno vardo pasirinkimas yra labai svarbus žingsnis jūsų verslui. Prieš rinkdamiesi žiniatinklio domeną, turite nuspręsti, ką jis reikš jūsų verslui. Svetainės adresą galite gauti vos už kelis dolerius ar net 1000 USD. Kai nuspręsite dėl pavadinimo, turite jį užregistruoti ICANN. Tačiau daugelis domenų teikėjų pasirūpins registracijos procesu už jus, todėl verta ištirti galimybes.