Kaip Sukurti Svetainę

Kalbant apie svetainės kūrimą, galite atlikti daugybę skirtingų dalykų, kad ji atrodytų profesionaliai. Galite pasamdyti profesionalų žiniatinklio dizainerį, kuris sukurs jūsų svetainę, arba galite išmokti patys susikurti svetainę naudodami nemokamus įrankius. Galite naudoti nemokamą svetainių kūrimo priemonę internete arba galite sukurti svetainę neprisijungę naudodami darbalaukio programinę įrangą arba paprasto teksto rengyklę. Svetainėje skelbiamo turinio tipas priklausys nuo jūsų pasirinkto dizaino.

Tinkamo domeno vardo paieška yra vienas iš pirmųjų žingsnių mokantis kurti svetainę. Turite įsitikinti, kad pasirinkote unikalų savo svetainės pavadinimą. Sunkiausia kuriant svetainę yra rasti tobulą domeno vardą. Dauguma gerų vardų jau užimti ir vienu metu galite turėti tik vieną iš jų. Tai reiškia, kad turite būti kūrybingi ir ieškoti naujo, neužimto ​​domeno vardo.

Kitas žingsnis mokantis kurti svetainę – pasirinkti domeno pavadinimą. Tai yra pagrindinė proceso dalis, nes daugumą gerų domenų vardų jau pareikalavo kažkas kitas. Turite įsitikinti, kad jūsų domeno vardas yra prieinamas ir jo nepasisavino kas nors kitas. Taip pat svarbu atsiminti, kad kiekvienai svetainei yra tik vienas domeno vardas, todėl reikia pasirinkti unikalų, įsimintiną ir unikalų.

Pasirinkę domeno pavadinimą, turite pasirinkti žiniatinklio prieglobą. Žiniatinklio priegloba yra įmonė, kuri siūlo vietos serveryje svetainėms. Pasirinkę tinkamą žiniatinklio prieglobą, galite sukurti gražią svetainę su didžiausiu poveikiu. Pasirinkę domeno pavadinimą, laikas pasirinkti domeno pavadinimą. Pasirinkę domeno pavadinimą, būsite pasiruošę pradėti kurti savo svetainę.

Paskutinis žingsnis mokantis sukurti svetainę yra domeno vardo pasirinkimas. Pasirinkę domeno pavadinimą, turite pasirinkti domeno pavadinimą. Tai įdomiausia kuriant svetainę, nes jūs turite visišką laisvę pasirinkti pavadinimą. Tačiau atminkite, kad yra daugybė kitų svetainių tokiu pat pavadinimu, todėl turite būti unikalūs. Labai svarbu būti unikaliam ir neįtraukti savo įmonės pavadinimo į tą pačią kategoriją kaip ir kitos svetainės.

Turinio pridėjimas yra kitas žingsnis mokantis kurti svetainę. Svetainėje turi būti pagrindinis puslapis, nes tai yra pagrindinis puslapis, kurį mato lankytojai. Jei norite rodyti daugiau turinio, apsvarstykite galimybę pridėti šoninę juostą. Šoninė juosta bus geriausia vieta pridėti valdiklius. Pasirinkę temą, turite pridėti savo svetainės puslapius. Kai juos pridėsite, galite pradėti pridėti turinį.

Pagrindiniame jūsų svetainės puslapyje yra turinio ir vaizdų. Jame taip pat turėtų būti šoninė juosta, kad vartotojai galėtų peržiūrėti svarbų turinį. Puslapis „Apie“ yra svarbi svetainės dalis ir turėtų būti informatyvi. Svetainė be jos nėra pilna. Norėdami parduoti savo produktus ir paslaugas arba reklamuoti savo prekės ženklą, turite pridėti tinklaraštį. Turėtumėte įsitikinti, kad turite kontaktinę formą, kad lankytojai galėtų su jumis susisiekti.

Tinklaraštis yra informacinė svetainė, kuri parašyta pokalbio stiliumi ir pateikiama atvirkštine chronologine tvarka. Paprastai jis rašomas pokalbio stiliumi ir yra skirtas skaityti kaip internetinį dienoraštį. Populiariausi tinklaraščiai yra „TechCrunch“, „Pinch of Yum“ ir „The Huffington Post“. Šias svetaines lengviausia sukurti, nes jas galima sukurti naudojant tik keletą
mygtuko paspaudimai.

Tinklaraštis yra populiarus svetainių tipas. Tai paprasta svetainė, kurioje yra reguliarūs įrašai. Jo turinys paprastai rašomas pokalbio tonu ir pateikiamas atvirkštine chronologine tvarka. Tinklaraščio išdėstymas yra žinomas daugeliui žmonių ir jį labai lengva sukurti. Tam nereikia sudėtingų savybių ar novatoriškų dizaino elementų. Tai taip pat nemokama ir puikiai tinka pradedantiesiems. Jei neturite daug pinigų, galite naudoti tinklaraštį.