Bendrinimo Priegloba Prieš Dedikuotąjį Serverį

Yra keletas bendro prieglobos ir dedikuotų serverių privalumų ir trūkumų, todėl labai svarbu suprasti šių dviejų prieglobos tipų skirtumus. Dedikuoti serveriai siūlo daugiau lankstumo nei bendras priegloba, tačiau jie taip pat yra brangesni. Specialusis serveris leidžia tinkinti savo svetainės konfigūraciją, kad ji atitiktų jūsų poreikius. Dedikuoti serveriai suteikia jums visišką jūsų serverio aparatinės ir programinės įrangos valdymą, jie suteikia daugiau pralaidumo ir saugyklos vietos. Nesvarbu, ar jūsų svetainei reikia daugiau RAM, ar daugiau pralaidumo, galėsite rasti tinkamą prieglobos sprendimą.

Specialiųjų serverių vartotojai gali tinkinti savo aplinką ir bet kada keisti savo svetainę. Bendrojo prieglobos atveju jūsų svetainė naudos tą patį serverį kaip ir kitos svetainės, o tai neigiamai paveiks jūsų verslą. Priešingai, dedikuoti serveriai suteikia jums visišką serverio kontrolę ir leidžia geriau valdyti jo siūlomus išteklius ir funkcijas. Galite įdiegti programas, pridėti daugiau atminties ir tinkinti savo svetainės sąsają, kad ji atitiktų jūsų konkrečius poreikius.

Dedikuoti serveriai ne tik yra brangesni, bet ir neleidžia naudoti visų vieno įrenginio išteklių. Naudodami bendrą prieglobą jūsų svetainė bendrina tą patį serverį su daugeliu kitų svetainių. Dėl to jūsų svetainė gali susidurti su lėtu atsakymu ir dėl kitų problemų. Naudodami dedikuotus serverius galite pasirinkti tikslų serverio tipą, atitinkantį jūsų poreikius. Jei jūsų svetainė yra maža ir jums nereikia daug išteklių, bendras priegloba yra geras pasirinkimas.

Nepaisant to, kad valdomas priegloba yra pigesnė nei skirta priegloba, ji turi daug trūkumų. Pavyzdžiui, jame yra daug apribojimų, dėl kurių jis yra mažiau naudingas įmonėms, kurios patiria intensyvų eismą. Taigi, jei jūsų svetainė nėra labai prieinama, mažai tikėtina, kad gausite kuo daugiau iš jos. Be to, bendras priegloba netinka didelio srauto svetainėms, todėl tai yra blogas pasirinkimas žmonėms, turintiems mažai žiniatinklio kūrimo patirties arba jos neturintiems.

Be našumo, bendrojo prieglobos ištekliai yra riboti. Serveris yra bendrinamas su kitomis svetainėmis ir jūsų svetainė patirs netikėtų srauto pliūpsnių. Be to, pralaidumu turėsite dalytis su savo kaimynu. Dedikuoti serveriai turi pakankamą pralaidumą ir yra labiau reaguojantys. Taip pat galite naudoti neribotus išteklius savo svetainei. Tai svarbu, jei planuojate naudoti kelis domenus ir priglobti kelias svetaines. Bendrinamo domeno prieglobos kaina yra didesnė nei dedikuoto prieglobos.

Nors bendras priegloba siūlo mažesnes išlaidas, ji nėra taip pritaikoma kaip skirta priegloba. Kainų skirtumas tarp dviejų variantų yra toks pat, tačiau bendras priegloba paprastai kainuoja pigiau. Pavyzdžiui, skirti serveriai paprastai yra duomenų centruose ir juos gali pasiekti tik jūsų techninė komanda. Priešingai, dedikuoti serveriai siūlo didesnį saugumą ir palaikymą. Galite gauti neribotos vietos diske, bet turėsite mokėti už papildomą pralaidumą ir vietos diske.

Interneto Domeno Pasirinkimas

Rinkdamiesi žiniatinklio domeną turėtumėte atsižvelgti į keletą veiksnių. Jei planuojate kurti fotografijos tinklaraštį, domeno pavadinimas shutter.photography gali būti geras pasirinkimas. Bet jei planuojate pradėti verslą, parduodantį meno spaudinius, galbūt norėsite apsvarstyti kitą variantą. Tai gali atrodyti smagiai ir unikaliai, tačiau atminkite, kad pirmasis įspūdis yra svarbus. Be to, lengva pasakyti puikų domeną, kuris paskatins daugiau lankytojų apsilankyti jūsų svetainėje.

Pirmiausia pabandykite galvoti apie trumpą, prasmingą ir unikalų domeno pavadinimą. Taip pat galite naudoti trumpą ir patrauklų žodį, tačiau venkite ilgų, įprastų žodžių. Daugelis žmonių rekomenduoja tai trumpai ir paprastai, o daugelis siūlo naudoti dešimt ar mažiau simbolių. Turėtumėte žinoti, kad daugelis populiarių domenų vardų jau yra užregistruoti, o tai reiškia, kad jums bus sunkiau juos rasti. Be to, jei neturite laiko ieškoti tobulo vardo, galite paprašyti draugų ir šeimos narių pasiūlymų.

Norėdami pasirinkti žiniatinklio domeną, pirmiausia sudarykite dešimties galimų vardų sąrašą. Paprastai pirmus tris vardus pasirinkti nesunku, o antruosius penkis – sudėtingiau. Paskutiniųjų penkių atveju turėtumėte apsvarstyti geriausią vardą. Tada paprašykite draugų ir šeimos narių idėjų. Geriausias vardas visada bus tas, dėl kurio jūsų svetainė bus įsimintina. Tada laikas užregistruoti savo domeną. Yra keletas priežasčių, kodėl turėtumėte pasirinkti konkretų savo svetainės pavadinimą.

Vardo pasirinkimas yra labai asmeniškas sprendimas. Turite būti tikri, kad tai aktualu jūsų įmonei. Nors galite pasirinkti bendrinį savo svetainės pavadinimą, įsimintinas prekės pavadinimas yra svarbiausias veiksnys. Jei jūsų įmonė ar svetainė veikia internete, geras domenas pritrauks naujų klientų. O domeno vardas yra puikus būdas pritraukti daugiau srauto. Jei nesate tikri dėl pavadinimo pasirinkimo, visada galite paprašyti draugų, kad padėtų jums pasirinkti vardą.

Prieš registruodami domeną, įsitikinkite, kad žinote, kaip naudoti domeno plėtinius. Šie plėtiniai gali būti naudingi renkantis svetainės aukščiausio lygio domeną. Jei jūsų įmonė veikia internete, pasirinkus tinkamą plėtinį jūsų svetainę bus lengva rasti. Perkant domeną, labai svarbu pasirinkti tokį domeno pavadinimą, kurį būtų lengva įsiminti lankytojams ir paieškos sistemoms. Geriausias domeno vardas bus tas, dėl kurio jūsų svetainė išsiskirs.

Domeno vardo pasirinkimas yra labai svarbus žingsnis jūsų verslui. Prieš rinkdamiesi žiniatinklio domeną, turite nuspręsti, ką jis reikš jūsų verslui. Svetainės adresą galite gauti vos už kelis dolerius ar net 1000 USD. Kai nuspręsite dėl pavadinimo, turite jį užregistruoti ICANN. Tačiau daugelis domenų teikėjų pasirūpins registracijos procesu už jus, todėl verta ištirti galimybes.

Kaip Sukurti Svetainę

Kalbant apie svetainės kūrimą, galite atlikti daugybę skirtingų dalykų, kad ji atrodytų profesionaliai. Galite pasamdyti profesionalų žiniatinklio dizainerį, kuris sukurs jūsų svetainę, arba galite išmokti patys susikurti svetainę naudodami nemokamus įrankius. Galite naudoti nemokamą svetainių kūrimo priemonę internete arba galite sukurti svetainę neprisijungę naudodami darbalaukio programinę įrangą arba paprasto teksto rengyklę. Svetainėje skelbiamo turinio tipas priklausys nuo jūsų pasirinkto dizaino.

Tinkamo domeno vardo paieška yra vienas iš pirmųjų žingsnių mokantis kurti svetainę. Turite įsitikinti, kad pasirinkote unikalų savo svetainės pavadinimą. Sunkiausia kuriant svetainę yra rasti tobulą domeno vardą. Dauguma gerų vardų jau užimti ir vienu metu galite turėti tik vieną iš jų. Tai reiškia, kad turite būti kūrybingi ir ieškoti naujo, neužimto ​​domeno vardo.

Kitas žingsnis mokantis kurti svetainę – pasirinkti domeno pavadinimą. Tai yra pagrindinė proceso dalis, nes daugumą gerų domenų vardų jau pareikalavo kažkas kitas. Turite įsitikinti, kad jūsų domeno vardas yra prieinamas ir jo nepasisavino kas nors kitas. Taip pat svarbu atsiminti, kad kiekvienai svetainei yra tik vienas domeno vardas, todėl reikia pasirinkti unikalų, įsimintiną ir unikalų.

Pasirinkę domeno pavadinimą, turite pasirinkti žiniatinklio prieglobą. Žiniatinklio priegloba yra įmonė, kuri siūlo vietos serveryje svetainėms. Pasirinkę tinkamą žiniatinklio prieglobą, galite sukurti gražią svetainę su didžiausiu poveikiu. Pasirinkę domeno pavadinimą, laikas pasirinkti domeno pavadinimą. Pasirinkę domeno pavadinimą, būsite pasiruošę pradėti kurti savo svetainę.

Paskutinis žingsnis mokantis sukurti svetainę yra domeno vardo pasirinkimas. Pasirinkę domeno pavadinimą, turite pasirinkti domeno pavadinimą. Tai įdomiausia kuriant svetainę, nes jūs turite visišką laisvę pasirinkti pavadinimą. Tačiau atminkite, kad yra daugybė kitų svetainių tokiu pat pavadinimu, todėl turite būti unikalūs. Labai svarbu būti unikaliam ir neįtraukti savo įmonės pavadinimo į tą pačią kategoriją kaip ir kitos svetainės.

Turinio pridėjimas yra kitas žingsnis mokantis kurti svetainę. Svetainėje turi būti pagrindinis puslapis, nes tai yra pagrindinis puslapis, kurį mato lankytojai. Jei norite rodyti daugiau turinio, apsvarstykite galimybę pridėti šoninę juostą. Šoninė juosta bus geriausia vieta pridėti valdiklius. Pasirinkę temą, turite pridėti savo svetainės puslapius. Kai juos pridėsite, galite pradėti pridėti turinį.

Pagrindiniame jūsų svetainės puslapyje yra turinio ir vaizdų. Jame taip pat turėtų būti šoninė juosta, kad vartotojai galėtų peržiūrėti svarbų turinį. Puslapis „Apie“ yra svarbi svetainės dalis ir turėtų būti informatyvi. Svetainė be jos nėra pilna. Norėdami parduoti savo produktus ir paslaugas arba reklamuoti savo prekės ženklą, turite pridėti tinklaraštį. Turėtumėte įsitikinti, kad turite kontaktinę formą, kad lankytojai galėtų su jumis susisiekti.

Tinklaraštis yra informacinė svetainė, kuri parašyta pokalbio stiliumi ir pateikiama atvirkštine chronologine tvarka. Paprastai jis rašomas pokalbio stiliumi ir yra skirtas skaityti kaip internetinį dienoraštį. Populiariausi tinklaraščiai yra „TechCrunch“, „Pinch of Yum“ ir „The Huffington Post“. Šias svetaines lengviausia sukurti, nes jas galima sukurti naudojant tik keletą
mygtuko paspaudimai.

Tinklaraštis yra populiarus svetainių tipas. Tai paprasta svetainė, kurioje yra reguliarūs įrašai. Jo turinys paprastai rašomas pokalbio tonu ir pateikiamas atvirkštine chronologine tvarka. Tinklaraščio išdėstymas yra žinomas daugeliui žmonių ir jį labai lengva sukurti. Tam nereikia sudėtingų savybių ar novatoriškų dizaino elementų. Tai taip pat nemokama ir puikiai tinka pradedantiesiems. Jei neturite daug pinigų, galite naudoti tinklaraštį.